Zwoleń z drona / Zwoleń dron

  ZWOLEŃ Z DRONA

  Tym razem postanowiliśmy pokazać Wam nasze miasto- Zwoleń z drona. To właśnie tu odbyły się nasze pierwsze loty oraz tu rozpoczęła się nasza przygoda z dronem. Przedstawiamy Wam nasze niewielkie miasto, liczące około 8 tys. mieszkańców miasto- Zwoleń.

  ZWOLEŃ Z LOTU PTAKA

  Zwoleń z drona / Zwoleń dron Zwoleń z drona / Zwoleń dron

  Witamy Was w Zwoleniu. Dla naszego drona to miejsce, w którym nie ma dla niego nieznanych zakamarków. Zwoleń z drona to było pierwsze miasto jakie Wam pokazaliśmy, w którym uczyliśmy się latać oraz nagrywać nasze pierwsze filmy. Każdą wolną chwilę, którą mamy i spędzamy ją w domu( na co dzień studiujemy w innych miastach)  i gdy tylko pogoda dopisuje wykorzystujemy na loty dronem po Zwoleniu. Za każdym razem uczymy się czegoś innego, próbujemy nowych technik oraz trików podczas lotów. Bardzo lubimy to robić, a przy tym wszystkim możemy podziwiać nasz piękny Zwoleń z lotu ptaka.

  Zdjęcia naszego miasta oraz ujęcia do filmu promującego robiliśmy w wielu miejscach m.in. miejskim parku gdzie znajduje się pomnik Jana Kochanowskiego (żył u nas i tworzył w renesansie), przy urzędzie miejskim, starostwie, przy upamiętniającej zamordowanych podczas II wojny światowej „ ścianie straceń”, dwóch Kościołach znajdujących się w naszym mieście, szkołach miasta Zwoleń, na stadionie, przy orliku, nad zbiornikiem wodnym w Zwoleniu oraz nad rzeką Zwolenką. Zwoleń z drona prezentuje się bardzo ładnie. Mimo, iż jest to bardzo małe miasto to ma swój urok i bardzo chętnie się nim chwalimy.  Jeszcze pewnie nie raz pokażemy Wam Zwoleń z drona. A już teraz możecie zobaczyć nie tylko zdjęcia ale również filmik naszego miasta, który udało nam się nagrać (jest zamieszczony na naszej głównej stronie), a co więcej jesienną panoramę Zwolenia z drona – KLIK.

  DRON ZWOLEŃ

  To właśnie tu znajduje się nasza siedziba. To właśnie w tym mieście możecie nas znaleźć, zobaczyć jak latamy, porozmawiać z nami o dronach oraz o naszej pracy. Jeśli ktoś z was jest chętny do współpracy z nami to zapraszamy i zachęcamy do kontaktu! ☺

  Mówili o nas

  Zaufaj i dołącz do nas!

  Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

  Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!

  Wysyłając wiadomość za pomocą e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Oświadczam również, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i akceptuję jej postanowienia. Administratorem danych osobowych jest Stanisław Szewczyk oraz Joanna Burakowska (Dron & Photo) z siedzibą ul. Kopernika 26, 26-700 Zwoleń.