Zdjęcia z drona / Filmy z drona

Wielu z Was odwiedzając naszą stronę pewnie się zastanawia czym tak właściwie się zajmujemy, i co jesteśmy w wstanie wykonać za pomocą naszego bezzałogowego statku powietrznego, czyli drona.  W tym artykule wyjaśnimy do czego służy nam dron i jaką ofertę możemy Wam zaproponować.

Zdjęcia z drona/Fotografia z drona

Jedną z rzeczy jaką się zajmujemy są zdjęcia z drona. Czy jest w tym coś trudnego? Odpowiadamy Wam, że nie. Żeby wykonać zdjęcie należy po prostu poszybować dronem w górę, ustawić kamerkę na obraz, który chcemy sfotografować i możemy robić zdjęcie.  Fotografia z drona umożliwia nam pokazanie Wam coś czego nikt inny nie jest w stanie zobaczyć z Ziemi. Dron pokazuje nam widok z lotu ptaka. Sztuką jest też uchwycenie tego najpiękniejszego widoku, który sprawi, że tak samo nas jak i Was zachwyci. Zdjęcia z drona, które już teraz obiegają cały świat sprawiają, że chcemy fotografować jeszcze więcej, robić jeszcze lepsze fotografie z drona, i  w jak największych ilościach pokazywać innym, którzy nie mają tej okazji latania samemu dronem i podziwiania widoków z góry.

Ujęcia z drona/ Filmy z drona

Kolejną rzeczą jaką się zajmujemy są ujęcia z drona. Sztuka trudna, która wymaga przygotowania, precyzji oraz skupienia. Ujęcia z drona są zadaniem niełatwym do wykonania, lecz nam nic nie jest straszne! Z chęcią latamy i nagrywamy różne filmy. Naszą największą pracą wykonaną do tej pory jest film „ Polska z lotu ptaka”, który obiegł już polskie i zagraniczne media. Jednak na swoim koncie mamy również o wiele więcej filmów z drona. Wykonanie każdego ujęcia z drona wymaga wcześniejszego zaplanowania i przygotowania. Jednak efekty naszej pracy są zawsze bardzo zadowalające. Dokładamy wszelkich starań by filmy wykonane przez nas były w każdym, nawet najmniejszym punkcie dopracowane. To jest kolejna rzecz, którą znajdziecie w naszej ofercie, czyli wykonanie wszelkiego rodzaju ujęć z drona.

Mamy nadzieję, że ten artykuł choć trochę przybliżył Wam nasza pracę. Zdjęcia czy ujęcia z drona są nam nie straszne. Nie boimy się wyzwań i z chęcią podejmujemy się kolejnych projektów. W naszej ofercie znajdziecie możliwość wykonania przez nas wszelkiego rodzaju fotografie oraz ujęcia m.in. ślubne ujęcia z drona, ujęcia z drona do teledysków, tworzenie filmów promujących firmy czy nagrywanie filmów promujących dany region.

Jeśli ktoś z was jest zainteresowany współpracą z nami to zachęcamy do kontaktu.

Mówili o nas

Zaufaj i dołącz do nas!

Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!