Zakopane dron / Tatry z drona

Zakopane dron & Witów z drona

A my czasu nie marnujemy i pędzimy w kolejne miejsca, gdzie czekają na nas piękne widoki Polskich Tatr, czyli do Zakopanego(Zakopane dron). Co prawda postanowiliśmy zamieszkać kilka kilometrów przed samym Zakopanym, w bardzo malowniczej miejscowości Witowie jednak do tego słynnego miasta dojeżdżaliśmy praktycznie codziennie.

Zakopane dron / Tatry z drona

Jak to w górach jednego dnia pogoda nas rozpieszczała i pozwalała na wysokie loty, drugiego niestety nie. Jednak w pełni wykorzystaliśmy te słoneczne dni i udało nam się wznieść naszym dronem i sfotografować oraz zrobić ujęcia Zakopanego z drona oraz Witowa z drona. Widok gór z drona to przeżycie niesamowite. Nie do opisania jest to co udało nam się zobaczyć i nakręcić. Potężne góry robią oszałamiające wrażenie skąpane w chmurach bądź w promieniach słońca.

Zakopane dron / Tatry z drona

To właśnie w Witowie udało nam się pobić nasz dotychczasowy rekord i wznieśliśmy się naszym dronem na wysokość 300m. i właśnie to zdjęcie wykonane tutaj zajęło III miejsce w międzynarodowym konkursie Drone Film Festival.

Zakopane dron / Tatry z drona

Tatry z drona

Jako, że spędziliśmy tu 10 dni udało nam się sfotografować wiele miejsc. Musicie nam przyznać, że Zakopane z lotu ptaka robi ogromne wrażenie. Jednak nie tylko takie widoki nas tu zastały. Postanowiliśmy też wybrać się do miejscowości Płazówka gdzie był przepiękny widok na Tatry. Gdy tylko wzbiliśmy się dronem ku górze już nie chcieliśmy lądować. Widoki gór wręcz zapierały dech w piersiach. Tatry z drona prezentują się rewelacyjnie. Dodatkowo udało nam się wykonać tu rewelacyjne ujęcia górskich lasów do naszego filmu „ Polska z lotu ptaka”. 

Zakopane dron / Tatry z drona

Otwarcie możemy przyznać, że widok na Polskie góry jest widokiem najpiękniejszym jaki może nas spotkać. Tatry z drona powinien zobaczyć każdy. A my Wam to umożliwiamy i chwalimy się z Wami wszystkimi zdjęciami wykonanymi tutaj. Mamy nadzieję, że Wam również się one spodobają.

Jeśli ktoś z Was jest chętny do współpracy z nami do zachęcamy do kontaktu. Jak widzicie podróżujemy po całej Polsce! Zapraszamy ☺

Mówili o nas

Zaufaj i dołącz do nas!

Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!