Wirtualne panoramy / Wirtualne zwiedzanie

 Wirtualne panoramy 360 stopni z drona

Dron Photo to nie tylko zwykłe zdjęcia z powietrza. Dzięki dronowi możemy obserwować wszystko to, co znajduje się wysoko dookoła nas. A żeby móc to umożliwić wszystkim tym, którzy nie mają możliwości zobaczenia tego, postanowiliśmy do naszej oferty dodać wirtualne panoramy 360 stopni z drona.

Wirtualne spacery, dla kogo?

Wirtualne panoramy z drona to rewelacyjne rozwiązanie na pokazanie tego, czego nie może zobaczyć człowiek nie posiadający do tego odpowiedniego sprzętu. Wirtualne panoramy 360 stopni  to również bardzo dobre rozwiązanie dla kogoś kto prowadzi m.in.: hotel, dom weselny, restaurację, agroturystykę, baseny, siłownię, kompleks sportowy oraz wszystko to, co będą mogli zobaczyć goście na Waszej stronie internetowej zanim tam przybędą.

Dzięki wirtualnym panoramom z drona oraz z ziemi możemy stworzyć dla was wirtualne spacery. Jest to szczególnie rewelacyjne rozwiązanie dla miast bądź regionów wysoko rozwiniętych turystycznie. Dzięki takiej wirtualnej wycieczce po danym mieście, goście zanim się tam wybiorą będą mogli zobaczyć co ono oferuje, jakie znajdują się w nim atrakcje oraz jakie udogodnienia. Jest to coraz popularniejszy sposób na promowanie miast i pokazywanie jego atutów za pomocą wirtualnych panoram.

Wirtualne spacery to dobra oferta również dla osób zajmujących się prowadzeniem dużych obiektów takich jak: muzea wsi(radomskiej, lubelskiej itp.), ogrody botaniczne, zoo, wszelkiego rodzaju zamki oraz ich ruin itp. My potrafimy z takich miejsc stworzyć wirtualne spacery, które będą dodatkową zachętą dla gości.

Nasza oferta to szeroko rozwinięty dział wirtualnych panoram 360 stopni z drona i z ziemi. Potrafimy sprawić, że każdy może zobaczyć dany obiekt nie wychodząc z domu. Dodatkowo, jest to świetna reklama dla miejsca, które ma taką opcję podglądu. Dzięki temu Wasi goście będą mogli zobaczyć to co możecie im zaoferować, a oni z ogromną satysfakcją odwiedzić Was i następnie polecić innym.

Wirtualne spacery oraz wirtualne wycieczki to coś co lubimy robić. Nie są nam straszne kilometry dotarcia do danego miejsca i wykonania w nim wirtualnej panoramy. Sprawimy, że Wasze miejsce będzie mogło prezentować się w wirtualnym świecie i przyciągać swoim widokiem innych w odwiedziny. Zachęcamy do współpracy z nami! ☺

Przykładowe panoramy

Jednym z przykładów jest panorama wykonana za pomocą drona dla pokojów gościnnych “U Tadka”. Kosztowało nas to wiele pracy i czasu. Staraliśmy zadbać o każdy szczegół i detal. Była to nasza pierwsza praca, a z każdą kolejną będzie coraz lepiej! Jest to bardzo urokliwe miejsce, dzięki właśnie panoramie z drona można to pokazać i zachęcić wiele osób do odwiedzin. Może mają Państwo ochotę zaprezentować swój obiekt w podobny sposób?

Wirtualne panoramy / Wirtualne zwiedzanie / Wirtualny spacer

Kolejną naszą pracą jest panorama z drona widoków jesiennych. Różnorodne odcienie żółci, pomarańczu i czerwieni zachwycają każdego przechodnia, a my dzielimy się tym z innymi. Czyż nie wygląda to wspaniale? Ta praca potwierdza, że jest to coś nietypowego i jednocześnie niesamowitego! Wykorzystaj to i wzbij się na wyżyny z Dron Photo panorama.

Wirtualne panoramy / Wirtualne zwiedzanie / Wirtualny spacer

Ciekawym i sporym projektem okazało się wirtualne zwiedzanie dla firmy Lobo i ich sklepu Lobo Market Zwoleń.

Wirtualne panoramy / Wirtualne zwiedzanie / Wirtualny spacer

A może mają Państwo ochotę obejrzeć Dolinę Chochołowską w pełni kwitnienia krokusów?

Wirtualne panoramy / Wirtualne zwiedzanie / Wirtualny spacer

Mówili o nas

Zaufaj i dołącz do nas!

Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!