Toruń z drona / Toruń dron

TORUŃ Z DRONA

Dziś zabieramy Was to przepięknego Torunia – Toruń z drona. Wiemy, że miasto to wszystkim kojarzy się z jakże przepysznymi piernikami. Jednak my udowodnimy Wam, że nie tylko pierniki są wizytówką tej aglomeracji lecz samo miasto (Toruń dron), które z drona wygląda rewelacyjnie.

TORUŃ Z LOTU PTAKA

Tym razem zawitaliśmy w słonecznym Toruniu. Pogoda na wysokie loty wręcz wymarzona. Gdy tylko dotarliśmy w centralny punkt Starego Miasta Torunia z dronem, nie traciliśmy czasu, lecz szybko go rozłożyliśmy i poszybowaliśmy ku górze. Jako, że startowaliśmy w samym centrum nie mogliśmy nic pominąć. Udało nam się wykonać ujęcia oraz sfotografować m.in.: Ratusz Staromiejski czy Kościół Świętego Ducha oraz wszystko co znajdowało się dookoła całego Ratusza. Oprócz tego swoim wyglądem zachwycały same stare kamienice, które były całym urokiem Torunia z drona. Całość wyglądała rewelacyjnie. Toruń z lotu ptaka to doprawdy piękny widok. Miasto to z góry  tak bardzo nam się spodobało, że postanowiliśmy pokazać również Toruń dron z innej części miasta.

Toruń z drona / Toruń dron Toruń z drona / Toruń dron Toruń z drona / Toruń dron Toruń z drona / Toruń dron Toruń z drona / Toruń dron

Jako, że Toruń leży po obu stronach rzeki Wisły postanowiliśmy wybrać się nad jeden z jej brzegów i stąd sfotografować miasto. Będąc już dronem na górze naszą kamerkę w dronie skierowaliśmy w stronę centrum. I z tej perspektywy Toruń z drona nas nie zawiódł i prezentował się rewelacyjnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zrobionych tu zdjęć oraz wykonanych ujęć, które obowiązkowo musiały znaleźć się w naszym filmie „ Polska z lotu ptaka”.

Toruń z drona / Toruń dron Toruń z drona / Toruń dron

Toruń z drona tak bardzo nam się spodobał, że w ogóle nie mieliśmy ochoty lądować. Mamy nadzieję, że Wam wykonane tu fotografie spodobają się tak samo jak nam. Miłego oglądania! ☺

Jeżeli komuś z Was podobają się nasze prace, i jesteście chętni do współpracy z nami to zachęcamy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz mamy głowy pełne pomysłów do tworzenia różnych zdjęć, ujęć, oraz wielu, wielu innych. Nie zawiedziecie się! Zapraszamy ☺

Mówili o nas

Zaufaj i dołącz do nas!

Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!