Sylwester z Dron Photo / Fajerwerki z drona

Sylwester z Dron Photo / Fajerwerki z drona

Za nami kolejny Sylwester i przywitanie Nowego Roku. Jednak dla nas ten dzień musiał być dniem wysokich lotów. Pogoda w tę wyjątkową noc jak najbardziej dopisała i mogliśmy poszybować naszym dronem ku niebu. Gdy tylko wybiła ta oczekiwana godzina, zwiastująca nadejście Nowego Roku nasz dron już w swoim żywiole, szybował po rozświetlonym wszystkimi kolorami niebie i utrwalał ten piękny obraz. Fajerwerków nie było końca, a my cieszyliśmy się, że udało nam się wykonać ujęcia tym wyjątkowym pokazom.

Cieszymy się bardzo, że możemy podzielić się tym pięknym filmem razem z Wami! ☺ Mamy nadzieję, że ta noc była dla Was udana i bawiliście się wspaniale.

A od ekipy Dron Photo przyjmijcie jak najlepsze noworoczne życzenia, by ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego. Wszystkiego dobrego! ☺

Pokaz fajerwerków / sztucznych ogni z drona

Mówili o nas

Zaufaj i dołącz do nas!

Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!