Ślubny Zamość z drona

Sezon ślubny to coś co lubimy najbardziej. Ślubne ujęcia z drona są wyjątkowe, dlatego też coraz więcej par decyduje się na tego typu nagrania. Tak było i tym razem. Dlatego też z ogromną radością wybraliśmy się do słonecznego Zamościa, by uwiecznić ślubne chwile Natalii i Przemka. Wszystko zaczęło się pod piękną Katedrą w Zamościu. Młodzi krocząc do Katedry byli uwieczniania przez naszego drona z góry. Wszystko wyglądało pięknie, a szykowna suknia Pani Młodej oraz długi welon prezentował się z góry olśniewająco.

Czas życzeń pokazał nam z góry jak wielu gości przybyło na ślub w Zamościu. Gdy goście składali życzenia my dalej nagrywaliśmy nasze ślubne ujęcia z drona. Następnie wszyscy spotkaliśmy się przed ogromną sala weselną, gdzie Młoda Para wypiła szampana i na szczęście stłukli swoje kieliszki, co nasz dron uwiecznił. Ślub w Zamościu był bardzo ładnym dniem, a my wracaliśmy stamtąd zadowoleni z naszej pracy.

Ślubne ujęcia z drona to coś ciekawego, co nadaje pewnego urozmaicenia pamiątce ślubnej jaką jest film. My chętnie podejmujemy się takich wyzwań i uczestniczymy w tym pięknym dniu każdej Młodej Pary. Niżej możecie zobaczyć efekt naszej pracy. A my zachęcamy do współpracy z nami.

Mówili o nas

Zaufaj i dołącz do nas!

Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!