Sesja plenerowa z drona

Kto powiedział, że sesja ślubna musi opierać się tylko na zdjęciach? Nikt! Dlatego dziś przedstawiamy Wam nasze zlecenie jakim było nagranie ślubnej sesji z drona. Młoda Para zdecydowała się na odrobinę szaleństwa i postanowiła uwiecznić swój plener ślubny z drona w postaci krótkiego filmiku. Dzięki temu, że pogoda nam dopisała ślubna sesja z drona wyszła rewelacyjnie. Młodzi pozując do zdjęć byli od razu uwieczniani naszym dronem. Ujęcia wyszły bardzo fajne i wszyscy z uśmiechem wracaliśmy z pięknego Kazimierza Dolnego usatysfakcjonowani swoja pracą.

Dron & Photo to nie tylko profesjonalna fotografia oraz filmy z ziemi ale również i z powietrza. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie możliwość nagrania Wam waszego pleneru ślubnego z drona. Będzie to ciekawe urozmaicenie tego dnia i pamiątka na długie, długie lata. A teraz zachęcamy do obejrzenia naszego filmiku i zachęcamy do współpracy!

Mówili o nas

Zaufaj i dołącz do nas!

Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!