Sandomierz z drona / Baranów Sandomierski z drona

   

  SANDOMIERZ Z DRONA

  Dziś wybraliśmy się do miasta małego lecz bardzo malowniczego – Sandomierz z drona. Tym razem postanowiliśmy odwiedzić miasto Ojca Mateusza- Sandomierz. Oto nasza kolejna wyprawa z Sandomierz Dron

  SANDOMIERZ Z LOTU PTAKA

  Długo nie mogliśmy się doczekać, aż odwiedzimy miasto, które jest miejscem nagrywania bardzo słynnego polskiego serialu „Ojciec Mateusz”. Miasto to jest tak urokliwe, że postanowiliśmy Wam pokazać Sandomierz z lotu ptaka, czyli naszego drona.

  Najpierw wybraliśmy się pod wzgórze, na którym wzniesiony jest zamek. Podczas wznoszenia się dronem, im wyżej się wzbijał tym piękniejsze widoki ukazywały się naszym oczom. Dzięki dronowi w Sandomierzu udało nam się sfotografować  nie tylko zamek ale i również płynąca tuż obok rzekę Wisłę. Zamek na jej tle prezentował się bardzo ładnie.

  Sandomierz z drona / Baranów Sandomierski z dronaSandomierz z drona / Baranów Sandomierski z dronaSandomierz z drona / Baranów Sandomierski z drona

  Spod zamku udaliśmy się na rynek. Kilka chwil na rozłożenie sprzętu i nasz dron już szybował nad pięknym sandomierskim rynkiem. Z tego miejsca mogliśmy w całej okazałości pokazać Sandomierz z drona. Dron pokazał nam piękne kamienice, czerwone dachy oraz brukowane ulice. Musimy przyznać, że Sandomierz z lotu ptaka bardzo nam się spodobał.


  BARANÓW SANDOMIERSKI DRON

  Zaraz z Sandomierza udaliśmy się do oddalonej o około 30km. równie pięknej miejscowości – Baranowa Sandomierskiego (Baranów Sandomierski Dron)

  BARANÓW SANDOMIERSKI Z LOTU PTAKA

  W tym małym miasteczku naszym punktem był zamek zwany „ Małym Wawelem”. Nasze zdjęcia w Baranowie Sandomierskim z drona postanowiliśmy zacząć od jednego z ogrodów znajdujących się przy zamku. Tam po wzniesieniu się drona naszym oczom ukazały się pięknie przystrzyżone i równo posadzone krzewy co z dołu nie robi aż takiego efektu jak z góry. Pośród nich wybudowana była fontanna, która tryskała wodą. Ona też nie została pominięta przez naszego drona podczas fotografowania i nagrywania ogrodu.

  Sandomierz z drona / Baranów Sandomierski z drona

  Następnie poszybowaliśmy nad ogromnym zamkiem. Musieliśmy się wznieść dosyć wysoko by nasza kamerka objęła go w całej okazałości. I nasz dron spisał się tu na medal, czego efektem są zdjęcia zamku z lotu ptaka oraz jego dziedzińca.

  Sandomierz z drona / Baranów Sandomierski z dronaSandomierz z drona / Baranów Sandomierski z dronaSandomierz z drona / Baranów Sandomierski z drona

  I tak zakończyła się nasza kolejna jednodniowa przygoda z Sandomierz Dron oraz Baranów Sandomierski Dron. My jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć oraz nagranych w tych miejscach ujęć. Tak samo Sandomierz jak i Baranów Sandomierski z lotu ptaka prezentują się rewelacyjnie.

  Jeśli jesteście zainteresowani nasza ofertą bądź współpraca z nami to zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy ☺

  Mówili o nas

  Zaufaj i dołącz do nas!

  Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

  Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!

  Wysyłając wiadomość za pomocą e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Oświadczam również, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i akceptuję jej postanowienia. Administratorem danych osobowych jest Stanisław Szewczyk oraz Joanna Burakowska (Dron & Photo) z siedzibą ul. Kopernika 26, 26-700 Zwoleń.