Małgorzata Majewska – film prezentujący pracę fotografa

  Całkiem niedawno, za kilkoma wioskami i miastami w pewnym mieście zwanym Warszawą odbyła się zimowa sesja zdjęciowa z dwójką zakochany w sobie osób…

  … A teraz przejdźmy do rzeczy.

  Ekipie Dron Photo zima, śnieg i mróz są w ogóle nie straszne! Jakiś czas temu dostaliśmy wiadomość od przemiłej fotografki, z prośbą byśmy nagrali dla niej krótki filmik pokazujący, jak wygląda jej praca, podczas gdy ona będzie w trakcie wykonywania zimowo-walentynkowej sesji zdjęciowej pary. Długo się nie zastanawialiśmy i od razu zgodziliśmy się na tę współpracę. Przed wyjazdem omówiliśmy szczegóły sesji, zaplanowaliśmy miejsca gdzie będziemy realizować projekt i w jeden z zimowych weekendów ruszyliśmy do stolicy ☺ Współpracowało nam się rewelacyjnie. Mieliśmy wiele pomysłów na różnego rodzaju ujęcia. Udało nam się wykonać nagrania w dwóch bardzo urokliwych warszawskich kawiarniach oraz na terenie stadionu narodowego.

  Materiałów uzbierała się cała masa. Mieliśmy w czym wybierać by powstał naprawdę profesjonalny filmik, który zadowolił nie tylko nas, ale przede wszystkim naszą klientkę. Jesteśmy tym faktem bardzo ucieszeni, że po raz kolejny nasza praca spodobała się oraz, że udało nam się osiągnąć taki efekt jaki oczekiwała od nas klientka! Mamy nadzieję, że Wam również spodoba się nasz krótki filmik pokazujący pracę fotografa „ od zaplecza”.

  Jak widzicie ani pogoda, ani żadne zadanie nie jest nam straszne. Podejmujemy się każdego wyzwania i na realizację ruszamy z głowami pełnymi pomysłów. Mamy nadzieję, ze ten filmik utwierdzi Was jeszcze bardziej w przekonaniu, że warto z nami współpracować. ☺

  Mówili o nas

  Zaufaj i dołącz do nas!

  Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

  Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!

  Wysyłając wiadomość za pomocą e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Oświadczam również, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i akceptuję jej postanowienia. Administratorem danych osobowych jest Stanisław Szewczyk oraz Joanna Burakowska (Dron & Photo) z siedzibą ul. Kopernika 26, 26-700 Zwoleń.