Lobo Market Zwoleń – film promocyjny i wirtualne zwiedzanie

  Kolejnym naszym projektem i zleceniem było otwarcie nowego sklepu “Lobo Market” w Zwoleniu. Odbyło się ono 25.02.2017r. Z tego też względu, na prośbę firmy przygotowaliśmy film promocyjny, który pokrótce pokaże sklep z zewnątrz jak i od środka. Wstaliśmy o godzinie 6:00 by już przed godziną 7 pojawić się na miejscu. Pogoda nam dopisała i udało się wszystko zrealizować. Chwilę po zakończeniu ostatniego elementu czyli nagrywanie dronem zaczęła się ogromna śnieżyca – my to mamy szczęście! 😀

  Dzięki ciężkiej pracy możecie podziwiać już teraz efekty, na początek film promocyjny z drona.

  Jednakże to nie wszystko! Już w niedalekiej przyszłości zaprezentujemy Wam wirtualne zwiedzanie sklepu!

  Mówili o nas

  Zaufaj i dołącz do nas!

  Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

  Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!

  Wysyłając wiadomość za pomocą e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Oświadczam również, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i akceptuję jej postanowienia. Administratorem danych osobowych jest Stanisław Szewczyk oraz Joanna Burakowska (Dron & Photo) z siedzibą ul. Kopernika 26, 26-700 Zwoleń.