Fotografia niemowlęca / fotografia dziecięca

Fotografia niemowlęca / dziecięca

Kolejną specjalnością jaką się zajmujemy jest fotografia niemowlęca oraz fotografia dziecięca. Mamy do tego profesjonalny aparat fotograficzny z wieloma wymiennymi obiektywami do wielu różnych ujęć.

Zdjęcia niemowlęce

Wiele par, które doczekają się swojego potomstwa marzą o profesjonalnej sesji niemowlęcia.  My bardzo chętnie wybieramy się na tego typu sesje już nawet do kilkudniowych niemowlaczków. Fotografia niemowlęca jest jedną z tych, którą uwielbiamy. Wkładamy w nią wiele serca, by zdjęcia były wyjątkowe oraz by były piękną pamiątką na długie lata. Na sesje niemowlaków wybieramy się z głowami pełnymi pomysłów. Oczywiście najważniejsze jest to byście to Wy byli zadowoleni z uzyskanych zdjęć, dlatego wcześniej dokładnie omawiamy to, jakie zdjęcia niemowlaka mają zostać wykonane, i czego opiekunowie od nas oczekują. My jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, a sama fotografia niemowlęca sprawia nam ogromną radość.

Zdjęcia dzieci

Niemowlę kiedyś urośnie. Gdy już zacznie chodzić, biegać, jeździć na rowerku czy rolkach, a Wy będziecie chcieli zachować kilka tych chwil na zdjęciach to zajmujemy się również fotografią dzieci. Oczywiście nie tylko tych małych ale również starszych.  Nie ważne czy Twoje dziecko ma 3 latka, 5 czy 10. My chętnie wybierzemy się do Ciebie i wykonamy w pełni profesjonalną sesję dziecka. Bardzo dobrze współpracuje nam się z dziećmi. Takie sesje są dla nas zawsze bardzo przyjemne. Fotografię dziecięcą wykonujemy nie tylko w domach ale również w plenerze. Z chęcią wybierzemy się do parku, na plac zabaw, czy na basen w celu uwiecznienia Twojego dziecka podczas zabawy na zdjęciach. Fotografią dzieci zajmujemy się już od kilku lat i z każdej sesji jesteśmy zadowoleni nie tylko my, ale przede wszystkim opiekunowie. To nas najbardziej satysfakcjonuje!

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany współpracą z nami i marzy o profesjonalnej fotografii niemowlaczka bądź fotografii dziecka to my z chęcią ją wykonamy! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. A takie zdjęcia zapewne będą dla Was wspaniałą pamiątką na długie, długie lata, do której będziecie mogli wracać podczas każdego rodzinnego spotkania ☺ Zachęcamy do kontaktu z nami.

Mówili o nas

Zaufaj i dołącz do nas!

Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!