Fotografia chrztów / fotografia komunii

Fotografia chrztów / komunii

Kolejnym punktem naszej oferty jest fotografia chrztów oraz fotografia komunii. Jest to fotografia wyjątkowa, do której wkładamy całe nasze serce oraz staranność by była dla Was piękną pamiątką z udziałem Waszego dziecka.

W życiu każdego dziecka przychodzi bardzo wyjątkowy moment. A jest nim Chrzest Święty. My jesteśmy po to, by pomóc Wam te wyjątkową chwilę uwiecznić i zajmujemy się fotografią chrztów. Jest to bez dwóch zdań bardzo ważny moment w życiu Waszego dziecka, a my chętnie utrwalimy go na fotografiach. Zdjęcia z chrztów wykonujemy nie tylko w Kościele ale również w miejscu, gdzie odbywa się przyjęcie po ceremonii. Wykonując zdjęcia chrztu dokładamy wszelkich starań by uwiecznić każdy, nawet najmniejszy szczegół z tego wydarzenia. Potrafimy uwiecznić każdą kropelkę wody święconej na główce Waszego dziecka czy płomień świecy zapalany przez Ojca chrzestnego. Dla nas liczą się szczegóły oraz staranność w wykonywaniu fotografii chrztów.

Fotografia komunijna

Kolejnym ważnym momentem w życiu Waszej pociechy jest Pierwsza Komunia Święta. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się fotografia komunijna. Nikt nie chciałby zapomnieć tak wyjątkowej chwili, a my jesteśmy od tego by wykonać dla Was piękne zdjęcia komunijne, które będą pamiątką na długie lata. Fotografię komunijną wykonujemy również nie tylko w Kościele, ale także chętnie wybierzemy się do lokalu, gdzie zrobimy zdjęcia Waszej pociechy w białym komunijnym stroju ze wszystkimi gośćmi. Dla nas fotografia komunijna jest fotografią bardzo przyjemną, i  z chęcią wybieramy się na tego typu imprezy. Jesteśmy przekonani, że każdy gość będzie chciał zdjęcie z Waszą córką bądź synem w pięknym, białym, komunijnym stroju.

 

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany nasza fotografią, oraz podobają Wam się zdjęcia jakie wykonujemy podczas Chrztów Świętych  oraz Pierwszych Komunii Świętych to zachęcamy do współpracy z nami. Fotografia chrztów oraz fotografia komunii jest tym rodzajem zdjęć, z którym mieliśmy okazję się już spotkać oraz pojawić się na tego typu imprezach. Chętne osoby zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje! ☺

Mówili o nas

Zaufaj i dołącz do nas!

Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!