Filmy z drona

  Ujęcia z drona/ Filmy z drona

  Kolejną rzeczą jaką się zajmujemy są ujęcia z drona. Sztuka trudna, która wymaga przygotowania, precyzji oraz skupienia. Ujęcia z drona są zadaniem niełatwym do wykonania, lecz nam nic nie jest straszne! Z chęcią latamy i nagrywamy różne filmy. Naszą największą pracą wykonaną do tej pory jest film „ Polska z lotu ptaka”, który obiegł już polskie i zagraniczne media. Jednak na swoim koncie mamy również o wiele więcej filmów z drona. Wykonanie każdego ujęcia z drona wymaga wcześniejszego zaplanowania i przygotowania. Jednak efekty naszej pracy są zawsze bardzo zadowalające. Dokładamy wszelkich starań by filmy wykonane przez nas były w każdym, nawet najmniejszym punkcie dopracowane. To jest kolejna rzecz, którą znajdziecie w naszej ofercie, czyli wykonanie wszelkiego rodzaju ujęć z drona.

  Mamy nadzieję, że ten artykuł choć trochę przybliżył Wam nasza pracę. Zdjęcia czy ujęcia z drona są nam nie straszne. Nie boimy się wyzwań i z chęcią podejmujemy się kolejnych projektów. W naszej ofercie znajdziecie możliwość wykonania przez nas wszelkiego rodzaju fotografie oraz ujęcia m.in. ślubne ujęcia z drona, ujęcia z drona do teledysków, tworzenie filmów promujących firmy czy nagrywanie filmów promujących dany region.

  Jeśli ktoś z was jest zainteresowany współpracą z nami to zachęcamy do kontaktu.

  Mówili o nas

  Zaufaj i dołącz do nas!

  Chcesz się wyróżnić wśród innych? Pokazać innym swoje miasto, agroturystykę bądź otaczającą Cię okolice? A może po prostu chcesz pokazać siebie i to czym się zajmujesz?

  Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć dla Ciebie jak najlepsza ofertę. Mamy głowy pełne pomysłów. Możesz nam zaufać!

  Wysyłając wiadomość za pomocą e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Oświadczam również, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i akceptuję jej postanowienia. Administratorem danych osobowych jest Stanisław Szewczyk oraz Joanna Burakowska (Dron & Photo) z siedzibą ul. Kopernika 26, 26-700 Zwoleń.